• Propolis Sıvı Ekstratı 50ml Spreyli
Propolis Sıvı Ekstratı 50ml Spreyli
Ürün Kodu : KOD-28       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
449.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Gelince Haber Ver

Propolis faydaları üzerine yapılan bilimsel araştırmalar ve kişisel deneyimler inanılmaz derecede şifalı bir madde olduğunu göstermektedir.

Bakterilerle Savaşır Propolis faydaları arasında bakterilere karşı önemli bir koruyucu olduğu yer almaktadır.

Türkiye’de bazı donmuş etlerde ve 2001 yılında ABD’de kavunlarda ortaya çıkan Listeria bakterisi bir çok kişinin ölümüne sebep olmuştur.

Kirlenmiş gıda ve su aracılığıyla insanlara bulaşan Listeria bakterisi vücut ısısını 72 dereceye kadar çıkarak ölümle sonuçlanabilmektedir.

Daha çok yaşlılarda, bağışıklık sistemi zayıf olan ya da karaciğer, diabet, kanser ve böbrek yetmezliği gibi hastalık geçiren kişilerde daha etkili olmaktadır.

Tüketim Önerileri:

Propolis Ekstraktı, Damlalıklı ve Spreyli olmak üzere iki tipi mevcuttur. 

Öncelikle 4 yaş altı çocuklarımızda tüketilmesi tavsiye edilmez.

Her kullanımdan önce şişe çalkalanmalıdır.

Damlalıklı ambalajdaki ekstraktı, Kilonuzun onda biri kadar damla günlük tüketilmesi tavsiye edilir. Örneğin 80 kg iseniz 8 damla tüketilmesi yeterli olacaktır. Direkt ağız yoluyla alınabileceği gibi, suya, meyve suyuna, bir kaşık bala karıştırılarak ya da bir parça ekmeğe damlatılarak tüketilebilir. Suya damlatıldığında, bir miktar propolis ekstraktı katılaşır ve sudan ayrışarak bardağın çeperlerine yapışacağını unutmayın.

Spreyli ambalajdaki ekstraktı, Her bir püskürtme 2-3 damla propolis ekstraktı içermektedir. Tekrar kullanıcı ağırlığına göre kullanılması tavsiye edilir.

Kullanım önerileri sağlıklı bireyler için düzenlenmiştir. Herhangi bir rahatsızlığı olan bireyler, doktora danışmadan ürünü tüketmeleri tavsiye edilmez.

Muhafaza Koşulları

Ürünü ısı ve ışıktan uzak tutarak, serin ve loş bir ortamda, ağzı kapalı bir şekilde muhafaza edilmelidir. Propolis ekstraktının raf ömrü 24 aydır.

Önemli Not:

Arı ürünlerinden beklenen yararlar, her bireyde aynı şekilde ortaya çıkmayabilir. Arı ürünlerine ya da polene alerjisi olanların veya bu konuda herhangi bir bilgisi olmayanlar mutlaka bir alerji testi yaptırmalıdır. Arı ürünleri ilaç değildir, genel olarak sağlıklı yaşamı desteklemektedir.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.